Kurumsal

Kalite kontrol alanında 20 yılı aşan birikimi ve yenilenmiş organizasyon yapısı ile 2010 yılında kurulmuş olan Karma Laboratuvar, Endüstriyel ve Kimyasal Ürünler, Gıda San.Tic. Ltd. Şti.; tarımsal üretim, gıda ve kimya işletmeleri başta olmak üzere proses mühendisliğinin söz konusu olduğu tüm sektörlerde, kamu ve özel sektör laboratuarlarının yanısıra; üniversiteler ve araştırma kurumlarına  da hizmet vermektedir. Kalite kontrol, tanı, teşhis, araştırma-geliştirme ve eğitim amaçlı laboratuvarların gereksinim duyduğu sarf malzeme, kimyasal madde, mikrobiyoloji ürünleri, laboratuvar ekipmanları ve teknik danışmanlık hizmeti temel çalışma alanlarımız içerisinde yer almaktadır.

Sürekli yenilenen teknolojinin gücü ile birleştirilmiş olan nitelikli ekibimiz ve bayii yapımız; müşterilerimize güvenli, kesintisiz, mümkün olan en kısa sürede nitelikli çözümler üretmekte ve pazarlamaktadır. Tamamı çözüme yönelik olan çalışmalar; ürün ve markalardan mümkün olduğunca bağımsız, doğru ve izlenebilir yöntemlere sahip uygulamalar ve önerilerimiz ile gerçekleştirilmektedir.

Şirket kuruluşumuzu takiben Azerbaycan ve Gürcistan da oluşturulmuş ofislerimiz ile söz konusu ülkelerde de çalışma alanlarımızda faaliyet göstermekte ve sektörel gelişimlerine katkıda bulunmaktayız.